نمایش 1–8 از 13 نتیجه

نمایش 9 24 36

محافظ نمای پایه حلال STAR SEAL

تماس بگیرید
این محصول محافظ نمای ساختمان بر پایه ی سیلان سیلوکسان بود و از خاصیت نفوذ ناپذیرکنندگی برخوردار است. از محصول پس از اجرا به روی سطوح و نفوذ به سطح زیرکار مقاطع سبب ایجاد خاصیت آب گریزی می گردد. این محصول با هدف آب بندی در سطوح ساختمانی جدید و قدیم مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این محصول سبب ایجاد تغییر ظاهری در سطوح نخواهد شد و با پیشگیری از بروز ترک در سازه سبب افزایش عمر مفید ساختمان می گردد. محافظ نمای STAR SEAL از سهولت بالایی در اجرا برخوردار بوده و در برابر مواد نمکی ضد یخ و چرخه های ذوب و یخ از مقاومت بالایی برخوردار است.

عایق استخری نانو STAR POOL

تماس بگیرید
این محصول نوعی عایق استخر بوده و در استخرهای نوساز و قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد. این عایق استخر از پایداری و چسبندگی زیادی برخودار بوده و بر پایه ی نانو اکلریلیک تولید شده است. عایق استخر نانو Starpool-WP80 نوعی پوشش رنگی آب بند کننده است و از انعطاف پذیری زیادی برخوردار است.

ضد یخ بتن STAR ANTIFREEZE

تماس بگیرید
این محصول نوعی از مواد افزودنی بتن است که فاقد کلراید بوده و بر پایه ی ترکیبات نیتراتی تولید شده است. ضد یخ بتن STAR ANTIFREEZE نوعی افزودنی زودگیر بتن با قابلیت تسریع واکنش هیدراسیون بتن در دمای پایین است. این ضد یخ بتن با بالا بردن گرما زایی بتن، گیرش ابتدایی بتن را از ۱۲ ساعت به حدود ۳ الی ۵ ساعت کاهش می دهد. این محصول با کامل کردن واکنش آب و سیمان مانع از باقی ماندن آب اضافی در بتن می شود و در نهایت از انجماد بتن پیشگیری می کند. این محصول مانع از خوردگی فولاد در بتن می شود به همین دلیل می توان از آن در اجرای بتن مسلح در دمایی پایین استفاده کرد.

الیاف فورتا FORTA FIBERS

تماس بگیرید
الیاف فورتا نسل جدیدی از الیاف هستند که به عنوان مواد افزودنی بتن مورد استفاده قرار می گیرند. الیاف فورتا از انعطاف پذیری و مقاومت زیادی برخوردارند به همین دلیل می توان از الیاف فورتا در کفسازی بتن و سقف های عرشه فولادی استفاده کرد. الیاف فورتا از ویژگی های بهتری نسبت به الیاف پلی پروپیلن PP برخوردار است. استفاده از الیاف فورتا در بتن سبب افزایش دوام و پایداری بتن می گردد و مقاومت بتن را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. الیاف فورتا جایگزین مناسبی برای میلگرد و آرماتوربندی محسوب می شوند. از الیاف فورتا می توان در پارکینگ، محوطه سازی، بتن پیش ساخته و ... استفاده کرد.

الیاف ماکروسنتتیک MICRO FIBER

تماس بگیرید
الیاف ماکروسنتتیک به عنوان نوعی افزودنی بتن در کف سازی و سقف های عرشه فولادی مورد استفاده قرار می گیرند. مدول الاستیسیته و مقاومت کششی الیاف ماکروسنتتیک بالا می باشد به همین دلیل این محصولات می توانند جایگزین مناسبی برای میلگردهای حرارتی محسوب شوند. استفاده از الیاف ماکروسنتتیک در بتن سبب افزایش مقاومت کششی و جلوگیری از گسترش ترک ها در بتن می شود. الیاف ماکروسنتتیک از وزن پایین و شکل هندسی مناسبی برخوردارند به همین دلیل به آسانی در بتن ترکیب شده و مقاومت کششی این ماده را به طور چشمگیری افزایش می دهند. مواد پلیمری و کوپلیمری از ترکیبات اصلی تشکیل دهنده ی الیاف ماکروسنتتیک محسوب می شوند.

الیاف فولادی CONCRETE METAL FIBER

تماس بگیرید
الیاف فولادی به عنوان مواد افزودنی در بتن بکار می روند. هدف از استفاده از الیاف فولادی در بتن، تولید بتن سخت است. الیاف فولادی با دوخت سنگدانه های بکار رفته در بتن سبب ایجاد پیوندی قوی در این ماده می شوند. الیاف فولادیCONCERETE METAL FIBER نقش تکیه گاه را در بتن ایفا می کنند و وظیفه ی کنترل، پایداری و بهبود مقاومت بتن را دارند استفاده از الیاف فولادی در بتن سبب کاهش هزینه و نیروی انسانی پروژه می گردد.

مش فایبرگلاس FIBERGLASS.MESH

تماس بگیرید
مش فایبرگلاس دارای ظاهری توری مانند و از گروه کامپوزیت ها محسوب می شود. مش های فایبرگلاس شامل الیاف شیشه به همراه مواد پلیمری می باشند. این محصولات از مقاومت شیمیایی و رطوبتی مطلوبی برخوردار بوده و به رغم داشتن الیاف شیشه در ترکیبات خود از نظر الکتریکی،‌ عایق مناسبی محسوب می شوند. از مش های فایبرگلاس جهت تعمیر سطحی شکاف ها و آب بندی بتن در نواحی مختلفی استفاده می شود.

چسب بتن ویژه STAR BOND

تماس بگیرید
این چسب بتن بر پایه پلیمرهای اصلاح شده ویژه است. از این محصول به عنوان نوعی افزودنی بتن جهت اصلاح و افزایش کیفیت ملات استفاده می شود. لاتکس، سیمان پرتلند و ماسه از مواد اصلی تشکیل دهنده ی این محصول هستند. از چسب بتن STAR BOND جهت اتصال کاشی، سنگ، سرامیک در کف و دیوارهای سازه استفاده می شود. می توان از این چسب بتن در فرآیند ترمیم بتن و سازه های بتنی نیز به عنوان لایه پیوند زا استفاده کرد. استفاده از این محصول سبب افزایش چشمگیری در مقاومت و پایداری کیفیت بتن می شود.