نمایش 1–8 از 23 نتیجه

نمایش 9 24 36

رزین کربوکسیلات STAR CAST

تماس بگیرید
این محصول نوعی فوق روان کننده بتن که به عنوان کاهنده ی آب عمل کرده و سبب مقاومت فشاری زودرس در بتن خواهد شد. بنابراین می توان گفت این محصول نوعی قوام دهنده ی بتن نیز محسوب می شود. رزین کربوکسیلات STAR CAST یکی از انواع مواد افزودنی بتن است و نوعی افزودنی زودگیر بتن نیز محسوب می شود. با استفاده از این محصول می توان مقاومت فشاری زودرس در بتن ایجاد کرد. این محصول با حفظ کارایی بتن در حالت خمیری سبب افزایش کارایی بتن می شود.

پودر نفوذگر کریستال شونده بتن STAR CRYSTALSEAL-G202

تماس بگیرید
پودر نفوذگر کریستال شونده یکی از مواد افزودنی بتن بوده که بر پایه ی سیمان پرتلند تولید شده است. این محصول حاوی ریزدانه های کوارتز و ترکیبات شیمیایی ویژه است که پس از اختلاط با آب مورد استفاده قرار می گیرد. پودر نفوذگر کریستال شونده بتن نوعی افزودنی آب بندی بتن بوده و از طریق نفوذ به عمق بتن و ایجاد زنجیره های کریستالی سبب ایجاد خاصیت آب بندی در بتن می گردد. در ابتدا غشایی با ضخامت ۱ الی ۲ میلی متر در سطح بتن تشکیل شده و سپس در عمق بتن نفوذ می کند.

ماستیک گرم اجرا STAR BIT

تماس بگیرید
این محصول نوعی درزگیر ساختمانی بر پایه قیر اصلاح شده است. از این محصول برای آب بندی درزهای انبساط، درزهای انقباض و درزهای اجرایی بتن استفاده می شود. از این ماستیک برای درزگیری سطوح بتنی استفاده می شود. چسبندگی مناسب به بتن و قابلیت اجرا به روی سطوح عمودی و افقی از مزایای این محصول است. این محصول از انعطاف پذیری و مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی و رشد جلبک و باکتری برخوردار است. نحوه ی اجرای این محصول از طریق حرارت دهی غیرمستقیم است به همین دلیل به آن ماستیک گرم اجرا گفته می شود.

ضد یخ ملات بتن ANTIFREEZE-CL

تماس بگیرید
این محصول نوعی افزودنی بتن که با افزایش سرعت واکنش هیدراتاسیون برای تولید ملات در سرمای شدید مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مشکلات ملات ریزی در آب و هوای سرد و یخبندان، یخ زدگی بتن است که آثار مخربی در کیفیت آن خواهد داشت. استفاده از این محصول به عنوان افزودنی ضد یخ بتن مانع از انجماد آن در دمای پایین می شود.

چسب بتن لاتکس ویژه آب بندی بتن STAR LATEX

تماس بگیرید
چسب بتن لاتکس یکی از انواع چسب های بتن است که خاصیت آب بندی بتن داشته و بر پایه چسب و خاصیت چسبندگی رفتار می کند. بنابراین علاوه بر اینکه می تواند نوعی مواد آب بندی بتن باشد، به عنوان مواد ترمیمی بتن نیز شناخته می شود. این محصول نوعی چسب لاتکس بتن بوده و به دلیل قدرت چسبندگی بالای آن جهت تعمیر و آب بندی سازه های تبنی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب محصول مناسبی برای تولید ملات های چسبنده برای سطوح بتنی، استفاده به عنوان ماده ی آب بند و واسط چسبنده ی قوی جهت تعمیرات سطوح بتنی و سیمانی است. این محصول حین ترکیب با ملات نوعی سیستم پلیمری اصلاح شده در ترکیب مولکولی ایجاد می کند که چسبندگی بالای بتن را تأمین می کند.

ملات ترمیمی STAR SIVE پایه اپوکسی بتن

تماس بگیرید
STAR SIVE یک ملات ترمیمی دو جزیی بتن است که بر پایه اپوکسی تولید شده است. از این محصول می توان به عنوان مواد ترمیمی بتن در مقاطع افقی، عمودی و انواع سازه ها استفاده کرد. در ترکیبات این محصول هیچگونه حلالی به کار نرفته است.

پوشش عایق رنگی STAR PROOF

تماس بگیرید
این محصول نوعی پوشش محافظ و عایق است که ساختاری یکپارچه و سازگار با شرایط مختلف دارد. این محصول تک جزیی بوده و قابلیت اجرا در هر شرایطی را دارد. پوشش عایق پلیمری رنگی STAR PROOF یک غشای مقاوم با خاصیت آب بندی ایجاد می کند. این پوشش عایق رنگی ساختمان از انعطاف پذیری و قابلیت کشسانی بالایی برخوردار است بنابراین جایگزین مناسبی برای عایق های سنتی محسوب می شود. این محصول به آسانی با استفاده از غلطک یا اسپری قابل اجرا بود و پس از اعمال، لایه ای به ضخامت ۱/۲ میلی متر بدون اعمال وزن اضافه به روی نواحی مختلف سازه ایجاد می کند. این محصول قابلیت تولید در رنگ های مختلف و اجرا به روی کلیه ی سطوح را دارد.

چسب بتن اپوکسی دو جزئی STARIPE-D22

تماس بگیرید
این محصول نوعی چسب بتن بر پایه ی اپوکسی، اکریلیک و وینیل استات است. از چسب بتن اپوکسی برای اتصال بتن جدید و قدیم به یکدیگر استفاده می شود. در ترکیبات چسب بتن اپوکسی از حلال استفاده نشده است. چسب بتن اپوکسی STARIPE جهت برقراری استحکام کششی بتن و افزایش مقاومت مکانیکی بین بتن جدید و قدیم استفاده می شود. چسب بتن اپوکسی دو جزیی از سهولت و سرعت زیادی در اجرا برخوردار است. از این چسب ساختمانی می توان برای ترمیم بتن سازه های مسکونی و شهری مثل پل ها، جاده ها،‌ اسکله و کفسازی استفاده کرد. یکی از مهم ترین مزایای این محصول قابلیت یکپارچه سازی بتن جدید و قدیم است. پس از اجرای این محصول به هیچ وجه شاهد گسیختگی در ناحیه ی اتصال نخواهیم بود.