مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

ملات تعمیری سیمانیSika MonoTop®-612

تماس بگیرید
این محصول یک ملات تعمیری بر پایه ی سیمان و بصورت تک جزیی است. ملات تعمیری Sika MonoTop®-612 حاوی سیلیکا و الیاف تقویت کننده است.

درزگیر پلی اورتان Sikaflex® PRO3

تماس بگیرید
این محصول یک درزگیر تک جزیی و بر پایه پلی یورتان که که از مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالایی برخوردار است و در مصارف داخلی و خارجی قابل استفاده استو درزگیر پلی یورتان سیکا قابل واکنش با رطوبت هوا را دارد و از کارایی بالایی برای اتصالات کف و پروژه های عمرانی برخوردار است و نوعی محصول چند منظوره محسوب می شود.

افزودنی آب بند کننده Sika®-1+ IR

تماس بگیرید
این محصول یک افزودنی آب بند کننده بتن و ملات سیمانی است که کارایی بالایی دارد و با پر کردن منفذ های بتن باعث کاهش نفوذپذیری آن در برابر مایعات می شود. ایده آل ترین حالت این محصول در ترکیب با محصولات روان کننده بتن و فوق روان کننده بتن است. از افزودنی های آب بند کننده Sika®-1+ IR در تولید بتن های آب بند استفاده می شود.

آب بند کننده و چسباننده ملات SikaLatex®-100 DV IR

تماس بگیرید
این محصول یک امولسیون برپایه ترکیبات آلی است که استفاده از آن سبب ارتقای ویژگی های ملات های پایه سیمانی می شود. این محصول در موقعیت هایی که نیازمند بهبود خواص چسبندگی و آب بندی باشیم کاربرد دارد. بطور کلی این محصول در ارتقای ویژگی های ملات های سیمانی نقش به خصوصی دارد.

فوق روان کننده Sika ViscoCrete-3010 IR

تماس بگیرید
این محصول نوعی افزودنی بتن از نوع فوق روان کننده های بتن و بر پایه پلی کربوکسیلات است که نسل سوم افزودنی های بتن و ملات محسوب می شود و سبب افزایش کارایی بتن و حفظ آن در طولانی مدت می شود. مکانیزم این محصول به گونه ای است که سبب تفکیک ذرات چسبنده از یکدیگر می شود.

چسب اپوکسی Sikadur-330

450,000 تومان
این محصول یک چسب دو جزیی چند منظوره از برند سیکا است که بر پایه رزین های اپوکسی است و ترکیبات آن فاقد حلال است. چسب اپوکسی Sikadur-330 در اتصال به سطوح خشک و تر و نصب الیاف FRP در سیستم مقاوم سازی کاربرد دارد. رزین اپوکسی سیکا از سرعت و سهولت بالایی در اجرا برخوردار است.

چسب اپوکسی تزریقی Sikadur-52

تماس بگیرید
این محصول نوعی رزین اپوکسی تزریقی دو جزیی از برند سیکا که از مقاومت بالایی برخوردار است. این محصول جهت پر کردن حفرات و خلل و فرج های موجود در سطح سازه های بتنی مثل تونل ها، پل ها، سازه های شهری و اجزای بتنی در سازه های مسکونی مثل تیرها، ستون ها و ... به روش تزریقی کاربرد دارد. چسب اپوکسی تزریقی Sikadur-52 وسکوزیته ی پایینی دارد و عدم نیاز آن به حلال یکی از ویژگی های این محصول است.