نمایش 1–8 از 20 نتیجه

نمایش 9 24 36

فرسیزال ایر FARSIZAL AIR

تماس بگیرید
این محصول یک افزودنی حباب ساز بتن و به شکل محلول در آب بوده که فاقد کلراید است. هدف از طراحی این محصول، تولید حباب های میکرونیزه پایدار هوا در مخلوط بتن است. این افزودنی بتن دوام بتن را در برابر دوره های مداوم ذوب و یخ افزایش داده و سبب بهبود کارایی و کاهش آب انداختگی بتن می شود.

واتراستاپ P.V.C

تماس بگیرید
واتراستاپ PVC پی وی سی به منظور آب بندی درزهای اجرایی و انبساطی در سازه های بتنی مورد استفاده واقع می شود. این واتراستاپ از برند شیمیا ساختمان بوده با خلوص و انعطاف پذیری بالا به روش اکستروژن تولید شده است. این محصول در ابعاد و اشکال مختلف به منظور درز آب بندی درزهای اجرایی و انبساطی عرضه می شود.

افزودنی هواساز بتن FARSIZAL AIR

تماس بگیرید
افزودنی حباب ساز بتن ماده ای محلول در آب و فاقد کلرید است که با هدف تولید حباب های هوای میکرونیزه پایدار در مخلوط بتن و ملات طراحی شده است. استفاده از این افزودنی بتن سبب افزایش دوام و پایداری بتن در برابر سیکل های ذوب و یخ خواهد شد و بطور کلی کارایی بتن را افزایش خواهد داد و مانع از آب انداختگی آن خواهد شد. استفاده از این محصول در بتن تازه باعث ایجاد حباب های هوای میکرونیزه با ابعاد و فواصل مشخص می شود. حباب های بوجود آمده در بتن مانع از تخریب بتن در برابر سیکل های ذوب و یخ می شود و در نهایت عمر مفید سازه را افزایش می دهد.

چسب خمیری فارکوتایل FARCOTILE AK5-AK2

تماس بگیرید
این محصول نوعی چسب کاشی با ماهیت خمیری است که دارای کارایی مطلوب و قدرت چسبندگی زیاد است. چسب خمیری فرکوتایل AK5 بر پایه ی رزین های امولسیونی، پودرهای معدنی و مواد تلغیظ کننده برای مصرف در سطوح داخلی است. فرکوتایل AK2 نیز یک چسب خمیری برای کاشی است که بر پایه ی رزین های امولسیونی اکریلیکی و پودرهای معدنی و مواد غلظت دهنده برای مصرف در سطوح داخلی است.  

گروت FARCOGROUT Z100

تماس بگیرید
این محصول یک گروت بر پایه ی سیمان با دانه بندی شن سیلیسی تا ۲ میلی متر، پودرهای مخصوص و مواد افزودنی مختلف است که مطابق با استاندارد ASTM C 1107 طراحی شده است. این محصول با نام تجاری FARCOGROUT Z100 یک گروت آماده مصرف و فاقد انقباض است که دارای ویژگی های روانی مناسب است. از این محصول می توان برای گروت ریزی تا ضخامت ۸ سانتی متر استفاده کرد.

ضد یخ و زودگیر بتن FARCO FREEZE

تماس بگیرید
این محصول نوعی ضد یخ و زودگیر بتن از برند شیمی ساختمان است که سرعت عمل هیدراتاسیون را افزایش می دهد.

منبسط کننده فرکوگروت FARCOGROUT 900

تماس بگیرید
این محصول یک افزودنی منبسط کننده ی بتن بر پایه ی  پودر کنسانتره می باشد که در تولید بتن و گروت به کار می رود. این محصول با اضافه کردن فوق روان کننده های P10-3R یا P10N در طرح اختلاط بتن و دوغاب های روان برای پیشگیری از انقباض کاربرد دارد.

پودر بندکشی فرکوتایل FARCOTILE F14

تماس بگیرید
پودر بندکشی F14 از برند شیمی ساختمان است که بر پایه ی سیمان، پر کننده های معدنی (فیلرهای معدنی)، پیگمنت های رنگی، افزودنی های اصلاح کننده و مواد ضد انقباض با روانی بالا است. این پودر بندکشی برای دیوارها و کف در فضاهای خارجی و داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. در ترکیبات پودر بندکشی FARCOTILE F14 از مواد چشبنده استفاده نشده است و بجای آن مواد ضد انقباض بکار رفته است. از پودر بندکشی FARCOTILE F14 می توان از آن جهت بندکشی های مختلف با عرض ۳ تا ۱۵ میلیمتر به شکل دوغاب و خمیر سفت استفاده کرد. این پودر بندکشی پس از گیرش نسبت به مایعات مقاوم می شود و بدلیل روانی مطلوب آن می تواند جهت دوغاب ریزی کف فرش های بدون بند مورد استفاده قرار گیرد.