در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

کندگیرکننده بتن ESA.R-S

تماس بگیرید
این محصول یکی از انواع افزودنی های بتن و از دسته ی کندگیر کننده ها محسوب می شود. کنندگیر کننده ی قوی ESA.R-S با ایجاد تاخیر در مدت زمان گیرش بتن و کاهش حرارت هیدراتاسیون سیمان سبب پیشگیری از افت سریع اسلامپ می شود و در نهایت منجر به افزایش زمان کارایی بتن به خصوص در آب و هوای گرم می شود.

پوشش محافظ امولسیونی ESA.COAT

تماس بگیرید
این محصول پوششی بر پایه آب و ساخت شرکت ابتکار شیمی البرز می باشد. ESA.COAT پوششی از نوع بیتومن های اصلاح شده است. این محصول بدلیل داشتن چسبندگی زیاد به سطوح بتنی و نفوذ ناپذیری مناسب نسبت به ورود مایعات عمدتا برای ایزولاسیون سطوح بتنی و پیشگیری از ورود عوامل مخرب به درون آن مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش سیمانی ESA.CM ابتکار شیمی البرز

تماس بگیرید
کفپوش سیمانی ESA.CM از برند ابتکار شیمی البرز نوعی ملات بر پایه سیمان و گروهی از مصالح کفسازی است که برای کف سازی با مقاومت فشاری بالا ۶۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع استفاده می شود. این محصول به آسانی قابلیت اجرا برای ترمیم انواع کف های بتنی و سیمانی را دارد. از ویژگی های کفپوش مقاومت بالای آنها در برابر نفوذ مایعات و استحکام بالای آنها در برابر تغییرات دمایی مختلف است.

پوشش محافظ ضد رطوبت ESA.PMB

تماس بگیرید
عایق رطوبت پلیمری ESA.PMB از برند ابتکار شیمی البرز یک محصول دو جزیی بر پایه سیمان پلیمری و رزین آکریلیکی است. این محصول به عنوان نوعی پوشش ضد رطوبت در آب بندی سطوح بتنی و غیر بتنی استفاده می شود. عایق رطوبت پلیمری نوعی سیستم هیبریدی است که به شکل نیمه جامد روس سطوح مورد نظر اجرا می شود و بعد از خشک شدن تشکیل یک لایه انعطاف پذیر ضد آب با خاصیت چسبندگی بالا و نفوذناپذیری نسبت به یون کلر و سولفات می دهد.