نمایش 1–8 از 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

چسب آب بندی بتن CS-141

تماس بگیرید
این محصول یک افزودنی آب بندی بتن به نام Con Sive 141 است که نوعی محلول امولسیونی متشکل از پلیمرهای مختلف در آب است . استفاده از آن سبب افزایش چسبندگی بتن و آب بندی این ماده می شود. برای بهره برداری از خواص آب بندی این محصول و ایجاد مانعی در برابر نفوذ آب، آن را با ملات ترکیب می کنند. مخلوط همگن حاصل شده از این ترکیب قادر است چسبندگی ملات جدید با بتن قدیمی را نیز افزایش دهد و علاوه بر افزایش پایداری بتن در برابر نفوذ آب سبب افزایش مقاومت و دوام بتن نیز خواهد شد. این محصول می تواند چسبندگی بتن قدیمی با ملات جدید را افزایش دهد و پس از ترکیب شدن با سیمان یک لایه پیوند دهنده ی مستحکم را در برابر نفوذ آب ایجاد کند. یکی از نکات مهم در استفاده از این محصول، عدم بکارگیری همزمان افزودنی هوازا، سیمان بنایی و آهک (به مقدار بیش از ۱۰ درصد وزن سیمان) است.

ترمیم کننده بتن و آب بند BSM proof-CT

تماس بگیرید
این محصولی نوعی ترمیم کننده بتن و آب بندکننده بوده که بر پایه سیمان است که به منظور ایجاد پوشش های ضد آب مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه بوده و در برابر فشارهای هیدرواستاتیکی منفی و مثبت کاربرد دارد.  

ملات و پوشش اپوکسی BSM Grout Epoxy 2c

تماس بگیرید
ملات و پوشش اپوکسی bsmgrout epoxy 2c محصولی دو جزیی و مقاوم است که با نسبت ۲ به ۱ مخلوط می شوند. این پوشش رنگ های مختلف داشته و پس از اختلاط آن می توان ضخامت نازکی تا حداکثر ۲۵ سانتی متر را پوشش داد. از ویژگی های این محصول می توان به مقاومت فشاری و کششی بالای آن اشاره کرد.

چسب اپوکسی BSM BOLT IMPLANTING BOND

تماس بگیرید
چسب اپوکسی BSM BOLT IMPLANTING BOND یک محصول دو جزیی بر پایه ی اپوکسی است که عمدتا به عنوان نوعی چسب کاشت میلگرد از آنها استفاده می شود. از ویژگی های به خصوص این محصول می توان به مقاومت فشاری، خمشی و کششی آنها اشاره کرد.

الیاف BSM Twist Fiber

تماس بگیرید
این محصول ترکیبی از چندین فیلامنت تاب دار ماکرو و میکرو پیچیده شده و الیاف مش فیبر له شده هستند که در سیمان و بتن مورد استفاده قرار می گیرند. این الیاف جایگزین مناسبی برای میلگردهای حرارتی محسوب می شوند. این محصول در تحمل تنش های فشاری، کششی و خمشی بصورت سه بعدی عمل می کنند و به دلیل داشتن وزن سبک براحتی در مخلوط بتن توزیع می شوند و از جمع شدن بتن پیشگیری می کنند.

پوشش امولسیون BSMcoat-EML

تماس بگیرید
این محصولی یک پوشش امولسیونی یک جزئی بر پایه مواد پلیمری محلول در آب است که پس از خشک شدن به چسبندگی مناسبی با سطوح بتنی دست پیدا می کند.

هواساز بتن BsmAir-SP10

تماس بگیرید
هواساز بتن BsmAir-SP10 یک افزودنی بتن که کاربرد موثری در کاهش نفوذپذیری و افزودنی خدمات دهی سازه های بتنی دارد. این محصول نوعی حباب ساز بتن بوده که مقاومت بتن را در برابر سیکل های ذوب و یخ افزایش می دهد. نحوه ی عملکرد این محصول از طریق ایجاد حباب های میکروسکوپی در بتن و خنثی شدن فشارهای ناشی از انجماد و ذوب است. این محصول پایداری و استحکام بتن را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

پودر بندکشی BSM MICRO MALAT

تماس بگیرید
این پودر بندکشی محصولی مناسب برای تعمیر، درزگیری، آب بندی و بندکشی یا کارهای عمومی است.