نمایش 1–8 از 16 نتیجه

نمایش 9 24 36

حباب هواساز بتن Micro Air 210

تماس بگیرید
این محصول از انواع مواد افزودنی بتن از دسته ی حباب های هواساز است که همانند سایز افزودنی های حباب ساز با هدف کاهش میزان نفوذ پذیری بتن و افزایش طول عمر مفید بتن مورد استفاده قرار می گیرد. حباب هواساز بتن Micro Air 210 به سرعت پس از استفاده در آب پخش می شود و بین سطح مشترک آب و سیمان قرار می گیرد و از طریق ایجاد حباب های یکنواخت و کروی شکل  سبب افزایش پایداری و کارایی بتن می گردد. ذرات ناپیوسته و میکروسکوپی هوا سبب افزایش مقاومت بتن در برابر سیکل های ذوب و یخ می گردد. از ویژگی های مهم این محصول سازگاری بالای آنها با سایر افزودنی های بتن از جمله کاهنده ی آب ، زودگیر بتن، متراکم کننده بتن و ... می باشد .

نانو گروت اپوکسی EG-N60

تماس بگیرید
این محصول یک گروت اپوکسی ریزدانه برای اجرای لایه و درزهایی با ضخامت پایین است. نانو گروت اپوکسی EG-N60 یک محصول سه جزیی است که بر پایه ی رزین های اپوکسی اصلاح شده، هاردنر پلی آمین و سیلیس های معدنی دانه بندی شده تولید شده است. استفاده از فیلرهای معدنی باعث افزایش مقاومت فشاری این محصول و صرفه جویی در قیمت آن شده است. بدلیل اینکه این محصول از استحکام فشاری بالایی برخوردار است می توان از آن در کارهای عمرانی و ساختمانی مثل بندکشی، پل سازی، پر کردن استند ماشین آلات، ضخامت های کم و....استفاده کرد. بکار گیری این گروت سبب تسریع عملیات ساختمانی و ایجاد بیش از دو برابر مقاومت فشاری نسبت به ملات های بتنی خواهد شد.

افزودنی هوازا بتن MA-210

تماس بگیرید
افزودنی هوازای بتن با نام تجاری Micro Air 210 نوعی افزودنی حباب ساز بتن است که برای کاهش میزان نفوذپذیری بتن و افزایش طول عمر آن بکار می رود. نحوه ی عملکرد افزودنی هواساز بتن از طریق انتشار فوری در آب و قرار گرفتن آن بین سطح مشترک آب و سیمان و آب و مصالح سنگی است به گونه ای از طریق بوجود آوردن حباب های یکنواخت کروی شکل منظم هوا در هنگام اختلاط سبب افزایش پایایی و کارایی بتن به خصوص در برابر چرخه های ذوب و انجام می شود.. استفاده از افزودنی حباب هوا ساز Micro Air سبب افزایش دوام و پایداری بتن از طریق حفاظت از آن در برابر تغییرات سریع دمایی است. از این افزودنی حباب ساز می توان بطور همزمان با سایر مواد افزودنی بتن استفاده کرد، در واقع می توان گفت این محصول با سایر محصولات افزودنی بتن سازگاری مناسبی دارد.

گروت اپوکسی مقاوم EG-410

تماس بگیرید
این محصول یک گروت اپوکسی سه جزیی با مقاومت بالا است که بر پایه ی رزین های اپوکسی تولید شده است و شامل پایه، سخت کننده و تقویت کننده های معدنی با دانه های به خصوص است که پس از ترکیب با هم ملاتی با روانی بالا را تشکیل می دهند. گروت اپوکسی EG-410 از سهولت کافی در اجرا برخوردار است. هدف از تولید این محصول، دست یابی به مقاومت بالا نسبت به تحمل نیروهای فعال و پیشگیری از بروز ترک بدلیل نیروهای وارده است که می تواند آسیب دیدگی فونداسیون را بدنبال داشته باشد. از گروت اپوکسی EG-410 به دلیل داشتن مقاومت فشاری زیاد در عملیات های سنگین استفاده می شود.

ترمیم کننده بتن R-S45

تماس بگیرید
این محصول نوعی از مواد ترمیمی بتن بر پایه ی سیمان است که حاوی الیاف و دانه بندی به خصوص و فاقد انقباض است. ترمیم کننده بتن Repair S45 از چسبندگی بالایی به مصالح ساختمانی به خصوص بتن مختلف برخوردار است لذا قابلیت تحمل فشارهای زیاد را دارد. استفاده از ترمیم کننده ی R-S45از طریق برقراری پیوند های کوآلانسی با سطوح زیر کار سبب افزایش مقاومت فشاری سازه در نواحی ترمیم می شوند. این محصول قابلیت ایجاد اتصال بین بتن جدید و قدیم را از طریق مکانیزم های به خصوص دارد به گونه ای که پس از برقراری اتصال بدون استفاده از تجهیزات مکانیکی امکان جداسازی بتن جدید و قدیم از یکدیگر وجود ندارد. ترمیم کننده ی بتن R-S45 را می توان در محیط های فرسایشی مورد استفاده قرار داد. لازم بذکر است که این محصول از گرانولهای فلزی برخوردار نیست و فاقد یون های کلر است.

چسب پودری کاشی TS-30

تماس بگیرید
این محصول نوعی چسب پودری بتن است که برای نصب کاشی، سرامیک و سنگ در داخل و خارج سازه مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب پودری با نام تجاری Tile sive 30 از سیمان مقاوم، ذرات کوارتز با دانه بندی ریز و افزودنی های به خصوص دیگر تشکیل شده است. پس از ترکیب چسب پودری با آب نوعی خمیر پلاستیکی با ظاهری براق تشکیل می شود که خاصیت چسبندگی و قابلیت استفاده در کلیه سطوح از جمله کف و دیواره ها را دارد.

الیاف پلی پروپیلن PF

تماس بگیرید
این محصول با نام تجاری POLY FIBER برای افزایش دوام و پایداری بتن بعلاوه بر جلوگیری از گسترش ترک های موجود یا به بیان دیگر کنترل ترک سطوح بتن مورد استفاده قرار می گیرد. الیاف پلی پروپیلن از طریق افزودن به مخلوط بتن به کار می رود. این محصول فاقد ویژگی ابدوستی می باشد به همین دلیل اب را جذب نمی کنند و سبب تخریب بتن نمی شوند. از ویژگی های این محصول مقاومت مناسب آنها در برابر مواد قلیایی، شیمیایی و کلرید هاست. الیاف پلی پروپیلن بصورت تک رشته و در دو اندازه عرضه می شوند، نوع ۱۲ میلی متری این ماده برای بتن و نوع ۶ میلی متری آن برای پلاستر یا ملات مورد استفاده واقع می شود و عموما برای پیشگیری از بوجود آمدن ترک های ریز ناشی از انقباض کاربرد دارد.

گروت MG-505

تماس بگیرید
گروت MG-505 محصولی از برند بتن پاس است که ساختار پودر دارد که با اضافه کردن آب به ان تبدیل به یک ملات روان و فاقد انقباض می شود. این محصول گروت آماده ی مصرف است که دارای خاصیت غیر انقباض است و از مقاومت اولیه و نهایی زیادی برخوردار است. گروت MG-505 پایداری بالایی دارد و بدلیل طراحی به خصوص آن قابلیت استفاده به شکل خمیری و روان را دارد. از این محصول می توان برای پر کردن نواحی خالی، ترک های وسیع، نواحی لایه لایه شده و خرد شده استفاده کرد.