نمایش 1–8 از 50 نتیجه

نمایش 9 24 36

ماستیک سیلیکونی MS-310

تماس بگیرید
این محصول یک ماستیک یک جزيی است که بر پایه ی سیلیکون مخصوص آب بندی تولید شده است. این محصول به رغم برخورداری از فرمولاسیون پیشرفته از قدرت چسبندگی بالایی به سطوح مختلف برخوردار است.

واتراستاپ ژئوممبران بتن پاس

تماس بگیرید
واتراستاپ ژئوممبران نوعی ورقی پلیمری است که از خاصیت نفوذناپذیری و مقاومت قابل توجهی برخوردار است. می توان از این مصالح به عنوام آب بند و واتراستاپ در صنایع مختلف استفاده کردو و از مزایای آن بهره برد. یکی از پرکاربردترین ورق های ژئوممبران ورق های HDPE است که در ابعاد مختلف و در دو مدل ساده و گیره دار تولید شده است.

واتراستاپ تیپ O

تماس بگیرید
این تیپ از واتراستاپ ها برای درزهای انبساط و انقباض طراحی شده اند و به دلیل برخورداری از حفره ی میانی از توانایی تغییر شکل بالایی برخوردارند که همین امر مانع از عبور آب در اثر جابه جایی درزها می گردد و واتراستاپ تیپ O از مقاومت مناسبی در برابر فشارهای هیدرولیکی و جابه جایی طولی، کششی و انقباضی برخوردار است.

واتراستاپ هیدروفیلی Hydrofil water stop

تماس بگیرید
این محصول نوعی واتراستاپ نازک ترموپلاستیک است که از قابلیت انبساط برخوردار برگشت پذیر برخوردار است. این محصول مطابق با آخرین فناوری های روزطراحی و تولید شده و به دلیل طراحی مناسب در مقایسه با واتراستاپ های بنتونیتی، فاقد چالش هایی در بتن ریزی و بهره برداری است.

تماس بگیرید
این محصول نوعی چسب کاشت میلگرد و آرماتور دو جزئی است که بر پایه رزین و هاردنر اپوکسی تولید شده است. چسب کاشت آرماتور EP-K200 از ماهیت خمیری برخوردار است و به دلیل برخوردار از فرمولاسیون ویژه می توان از این محصول در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد. چسب کاشت آرماتور EP-K200 از چسبندگی بالایی به بتن و میلگرد برخوردار است و از طرفی توان بالایی در تحمل بارگذاری دارد. از مزایای این محصول می توان به کارایی بالای آن در کاشت میلگرد و بولت اشاره کرد.

مس گروت مقاوم MG-980

تماس بگیرید
مزایا مس گروت مقاوم MG-980 فاقد انقباض برخورداری از مقاومت فشاری ابتدایی و ثانویه زیاد قابل اجرا به صورت دستی

ترمیم کننده آرایشی R-309

تماس بگیرید
این محصول نوعی پوشش محافظ بتن است که به شکل ملات تعمیری تک جزیی بر پایه پلیمر اکریلیکی تولید شده است. این محصول به ‌دلیل برخورداری از فرمولاسیون ویژه می توان از آن در لایه های نازک استفاده کرد. R-309 از چسبندگی و انعطاف پذیری بالایی به سطوح مختلف نیز برخوردار است. ضمنا استفاده از این محصول مانع از نفوذ پذیری سطوح مورد نظر خواهد شد. از این محصول می توان به منظور ایجاد لایه تسطیح کننده پیش از اجرای سطح استفاده کرد.

کولتار اپوکسی EC-205

تماس بگیرید
این محصول نوعی پوشش محافظ بتن است که به شکل دو جزیی و بر پایه رزین اپوکسی کولتار و هاردنر پلی آمید تولید شده است. این محصول بطور کلی از مقاومت مکانیکی و شیمیایی مناسبی برخوردار است و در برابر سایش، ضربه، آب دریا، فاضلاب و غیره قابل استفاده است. مقاومت بالای این محصول در برابر خوردگی سبب ایجاد کاربردهای گسترده ای برای آن می شود بنابراین می توان از این محصول در سطوح فولادی، بتنی و مخازن استفاده کرد.