نمایش 1–8 از 52 نتیجه

نمایش 9 24 36

مکمل بتن S-C20

تماس بگیرید
این محصول نوعی ماده آب بندی بتن است که به عنوان ژل چند منظوزه برای افزایش توانمندی بتن و پیشگیری از خوردگی آن مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این محصول تاثیر زیادی در بهبود مقاومت فشاری، خمشی و کششی بتن خواهد داشت. استفاده از S-C20 سبب القای بار الکتریکی منفی به مخلوط بتن و تفکیک ذرات سیمان از یکدیگر و ایجاد مخلوطی تک قطبی است که منجر به افزایش اسلامپ بتن خواهد شد. مکمل بتن S-C20  پس از اختلاط در میسکر به رغم برخروداری از بافتی میکرونیزه، فضاهای خالی و ریزمیکروسکوپی بتن را پر کرده و سبب اصلاح ضعف های ناشی از کمبود فیلر در بتن خواهد شد و به این ترتیب نفوذ پذیری بتن کاهش خواهد یافت. سایر واکنش های انجام گرفته ناشی از اختلاط این محصول با بتن سبب افزایش مقاومت فشاری و کاهش احتمال وقوع واکنش های قلیایی سنگدانه خواهد شد. از مزایای این محصول می توان امکان حمل آن در مسافت های طولانی، بتن ریزی با مدت زمان بیشتر و کاهش نفوذ پذیری بتن اشاره کرد.

واتر پروف پودری PP-780

تماس بگیرید
این محصول نوعی افزودنی بتن با خاصیت آب بندی است که فاقد کلراید بوده و ماهیتی پودری دارد که با رنگ سفید عرضه می شود. این محصول از ترکیب مواد آب گریز و افزودنی های روان کننده ی بتن تشکیل شده است. واترپروف پودری بتن مانع از نفوذ آب شد و ترکیبی غیر قابل حل را ایجاد می کند. مواد روان کننده ی بکار رفته در این محصول مقدار آب مصرفی را کاهش داده و در نتیجه میزان نفوذپذیری در بتن کاسته می شود.

ماستیک سیلیکونی MS-310

تماس بگیرید
این محصول یک ماستیک یک جزيی است که بر پایه ی سیلیکون مخصوص آب بندی تولید شده است. این محصول به رغم برخورداری از فرمولاسیون پیشرفته از قدرت چسبندگی بالایی به سطوح مختلف برخوردار است.

واتراستاپ ژئوممبران بتن پاس

تماس بگیرید
واتراستاپ ژئوممبران نوعی ورقی پلیمری است که از خاصیت نفوذناپذیری و مقاومت قابل توجهی برخوردار است. می توان از این مصالح به عنوام آب بند و واتراستاپ در صنایع مختلف استفاده کردو و از مزایای آن بهره برد. یکی از پرکاربردترین ورق های ژئوممبران ورق های HDPE است که در ابعاد مختلف و در دو مدل ساده و گیره دار تولید شده است.

واتراستاپ تیپ O

تماس بگیرید
این تیپ از واتراستاپ ها برای درزهای انبساط و انقباض طراحی شده اند و به دلیل برخورداری از حفره ی میانی از توانایی تغییر شکل بالایی برخوردارند که همین امر مانع از عبور آب در اثر جابه جایی درزها می گردد و واتراستاپ تیپ O از مقاومت مناسبی در برابر فشارهای هیدرولیکی و جابه جایی طولی، کششی و انقباضی برخوردار است.

واتراستاپ هیدروفیلی Hydrofil water stop

تماس بگیرید
واتراستاپ هیدروفیلی Hydrofil water stop ،نوعی از واتراستاپ نازک ترموپلاستیک است که از قابلیت انبساط برخوردار برگشت پذیر برخوردار است. این محصول مطابق با آخرین فناوری های روزطراحی و تولید شده و به دلیل طراحی مناسب در مقایسه با واتراستاپ های بنتونیتی، فاقد چالش هایی در بتن ریزی و بهره برداری است.

چسب کاشت آرماتور EP-K200

تماس بگیرید
این محصول نوعی چسب کاشت میلگرد و آرماتور دو جزئی است که بر پایه رزین و هاردنر اپوکسی تولید شده است. چسب کاشت آرماتور EP-K200 از ماهیت خمیری برخوردار است و به دلیل برخوردار از فرمولاسیون ویژه می توان از این محصول در شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کرد. چسب کاشت آرماتور EP-K200 از چسبندگی بالایی به بتن و میلگرد برخوردار است و از طرفی توان بالایی در تحمل بارگذاری دارد. از مزایای این محصول می توان به کارایی بالای آن در کاشت میلگرد و بولت اشاره کرد.

مس گروت مقاوم MG-980

تماس بگیرید
مس گروت مقاوم MG-980 یک ماده ساختمانی با ویژگی‌های بی‌انقباض و مقاومت فشاری بالایی است که به صورت دستی یا با استفاده از پمپ قابل اجرا می‌باشد. این محصول به دلیل دوام زیاد و مقاومت به دماهای پایین، مناسب برای محیط‌های مختلفی از جمله محیط‌های سرد است. خاصیت روانی بالای آن، امکان انعطاف و گیرش سریع پس از اجرا را فراهم می‌کند و همچنین انبساط کنترل شده از ویژگی‌های مثبت آن است. MG-980 به عنوان یک گروت مقاوم، مناسب برای پر کردن حفرات، شکاف‌ها، و گودال‌ها، همچنین برای آماده‌سازی فونداسیون جهت نصب تجهیزات و ماشین‌آلات استفاده می‌شود. این محصول به دلیل دوام بالا، نفوذپذیری پایین و عدم حاویت ترکیبات فلزی، انتخابی عالی برای انجام پروژه‌های ساختمانی و عمرانی می‌باشد.