نمایش 1–8 از 49 نتیجه

نمایش 9 24 36

بازدارنده خوردگی SOLVITOR ACI-301

تماس بگیرید
این محصول نوعی بازدارنده خوردگی فعال سطح به شکل روغن و پخش شونده در آب است که از قابلیت جذب و چسبندگی بالایی به سطوح مختلف برخوردار است. این ماده قادر است یک لایه محافظ روی سطوح فلزی ایجاد کرده و با پیشگیری از برخوردار عوامل خورنده به سطوحی فلزی از آنها محافظت کند. به این ترتیب استفاده از این محصول سبب کاهش نرخ خوردگی و حتی احتمال وقوع آن می گردد. برای استفاده از این محصول در ستون چاه، می توان آن ها را بصورت مستقیم و در حالت محلول رقیق شده یا غلیظ مورد استفاده قرار داد.

ملات چند منظوره مقاوم ABAGARD CR-300

تماس بگیرید
این محصول یک ملات مقاوم شیمیایی بر پایه اپوکسی پلی آمین اصلاح شده و دو جزیی است. بخش پلیمری در ساختار این محصول بعد از گیرش، شکلی پایدار به خود گرفته و خواص شیمیایی و مکانیکی بالای خود را حفظ می کند.

واتراستاپ بنتونیتی ABABENTO-FLEX

تماس بگیرید
این واتراستاپ جایگزین مناسبی برای ورقه های ضخیم واتراستاپ PVC است. بنابراین زمینه ساز عبور آب از درزهای سرد با لوله های موئین و بدنبال آن خوردگی آرماتور ها نخواهد بود. همچنین بر خلاف واتراستاپ PVC نیازمند جانمایی پیش از طراحی و یا جایگذاری پیش از آغاز بتن ریزی نمی باشد. واتراستاپ بنتونیتی ABABENTO-FLEX را می توان در مقاطع مورد نظر با استفاده از چسب یا میخ های فولادی اجرا کرد. در طراحی این محصول به شکلی هوشمندی از مزایای پلیمرهای پلاستیکی و بنتونیت استفاده شده است بنابراین انتظار می رود این محصولات از خاصیت ارتجاعی و شکل پذیری مناسبی برخوردار باشند و در عین حال توانایی مناسبی در ضد آب کردن مقاطع مورد نظر دارند.

واتراستاپ پی وی سی ABA WATERSTOP

تماس بگیرید
واتراستاپ پی وی سی ABA WATERSTOP در آب بندی سدها، تصفیه خانه ها، مخازن، سازه های مدفون و نیمه مدفون که پایین تر از سطح زمین قرار دارند استفاده می شود. این محصول در شکل های تخت، حفره دار کفی و دمبلی مطابق با استانداردهای CRD-C572 و ISIRI 13277 طراحی و تولید شده است.

تراز کننده زودگیر سیمانی ABATOP-FSL

تماس بگیرید

این محصول یک محلوط زودگیر تک جزیی بر پایه ی سیمان با قابلیت پر کنندگی و روندگی بالا بوده که دچار انقباض نخواهد شد. به دلیل وجود پلیمرهای فعال در ترکیبات شیمیایی ABATOP-FSL، این محصول از پیوستگی و چسبندگی بالایی برای اتصال به سطوح برخوردار است که پس از گیرش می تواند نیروهای فشاری زیادی را تحمل کند. این محصول به دلیل برخورداری از قابلیت خود تراز شوندگی سریع در تسطیح مقاطع ناهموار در زمان کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد.

چسب کامپوزیت الیافی ABABOND FRP-C5

تماس بگیرید
این محصول نوعی چسب دو جزیی فاقد حلال بوده که بر پایه ی رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمین اصلاح شده است. از این محصول به منظور اتصال الیاف FRP به سطوح بتن جهت مقاوم سازی ساختمان استفاده می شود. رزین و هاردنر بکار رفته در این محصول از ویژگی های مناسبی برای استفاده از آب و هوای سرد برخوردار است. بطور کلی از چسب ABABOND FRP-C5 می توان در دمای ۵ تا ۲۵ درجه سانتی گراد استفاده کرد. از خصوصیات مناسب این محصول می توان به مقاومت مکانیکی و شیمیایی بعلاوه ی چسبندگی بالای آن اشاره کرد. طراحی این محصول امکان استفاده از آن را در سطوح خشک و مرطوب فراهم می کند. اتصال این الیاف به روی سطوح بتنی فاقد لغزش می باشد.

پمکریت PUMKRET

تماس بگیرید
این محصول نوعی افزودنی بتن است که توانایی خوبی در بهبود خواص رئولوژیک بتن در حالت خمیری دارد. از این محصول به منظور تولید بتن های توانمند و چند منظوره در حین تولید استفاده می شود. استفاده از پمکریت سبب بهبود کارایی بتن، افزایش سهولت در پمپ پذیری بتن تازه، از بین بردن قابلیت جذب آب و کاهش زیاد نفوذ پذیری بتن سخت شده می شود. این ماده از پوزولان، فوق روان کننده پلیمری، واترپروف و بهبود دهنده ی رئولوژی ساخته شده است

آباژل ABAGEL

تماس بگیرید
آباژل نوعی افزودنی بتن بوده که سبب افزایش خاصیت رئولوژیک در حالت خمیری و ارتقا سطح کیفیت بتن سخت شده با افزایش مقاومت فشاری و کاهش میزان جذب آب خواهد شد. دوده ی سیلیسی و کاهنده ی آب اجزای اصلی این محصول را تشکیل می دهند.