نمایش 1–8 از 36 نتیجه

نمایش 9 24 36

زینک ریچ اپوکسی دو جزیی ABADUR-201

تماس بگیرید
مزایای زینک ریچ اپوکسی دو جزیی ABADUR-201 ۱)ایجاد حفاظت کاتدی ۲)دارای قدرت اتصال بالا به سطوح ۳)دارای مقاومت بالا در

حباب هواساز بتن E.M.AIR

تماس بگیرید
یکی از مشکلات متداول در بتن ریزی در آب و هوای سرد افزایش احتمال انجماد بتن بدلیل مواجه با سیکل های ذوب و یخ پی در پی است. طی فرآیند انجماد بتن تازه، حجم آب موجود در بتن افزایش پیدا می کند و منجر به ترک خوردگی بتن می گردد در پی ترک خوردگی بتن نفوذپذیری این ماده افزایش پیدا می کند و فرسایش بتن در اثر نفوذ عوامل مخرب، گسترش ترک ها را و افزایش عمق آنها را در پی خواهد داشت. با استفاده از افزودنی حباب ساز بتن می توان با کاهش نفوذپذیری این ماده، عمر مفید بتن را افزایش داد و آنها را در برابر سیکل های متعدد ذوب و یخ پایدار کرد. در فرآیند استفاده از این محصول حباب هایی کروی شکل و منظم به شکل پیوسته تولید می شود که با عبور از لوله های مویین ایجاد شده سبب مسدود کردن آنها می شوند. بطور کلی از مهم ترین موارد استفاده از این حباب ساز بتن، افزایش مقاومت بتن در برابر تغییرات شدید دمایی، کاهش آب مصرفی بدون کاهش کارایی بتن، افزایش پایداری بتن و از بین بردن خطر جدا شدگی سنگ دانه های ریز و درشت می باشد.

ملات آنی گیر FP-505

تماس بگیرید
این محصول نوعی آنی گیر و مسدود کننده ی بتن است که با نام تجاری Fast proof 505 عرضه می شود. ملات آنی گیر FP-505 بر پایه ی سیمان است و پس از اختلاط با آب تبدیل به خمیری بسیار قوی برای آب بندی و مسدود سازی بتن در نواحی دارای نشتی می شود. مدت زمان گیرش محصول بین ۲۰ تا ۳۰ ثانیه است. از این محصول می توان در سطوح افقی و عمودی استفاده کرد و میزان مصرف آن باید به حدی باشد که قابلیت اجرا با دست و ماله را داشته باشد.

واترپروف نما MPS

تماس بگیرید
این محصول نوعی آب بند نمای ساختمان است برای پیشگیری از ورود آب، مایعات و سایر عوامل خورنده به نمای سازه مورد استفاده قرار می گیرد. بدلیل اینکه نمای ساختمان از نظر کیفیت ظاهری بسیار حائز اهمیت است و از طرفی دائما در معرض عوامل مخرب مختلف قراردارد و به همین دلیل احتمال تخریب آنها به مرور زمان وجود دارد در همین راستا می توان با استفاده از واتر پروف نمای MPS بدون ایجاد تغییر رنگ در سطح زیر کار، نمای سازه را نسبت به نفوذ عوامل مخرب جوی آب بند کرد. مکانیزم عملکرد این محصول از طریق خاصیت مویینگی زیرآیند به درون لوله های مویین مقاطع مورد اجر است. استفاده از این محصول سبب بهبود دوام و پایداری نمای داخلی و خارجی سازه نسبت به عوامل محیطی می شود.

واتراستاپ پی وی سی ABA WATERSTOP

تماس بگیرید
نوارهای آب بند یا واتر استاپها یکی از مصالح مهم در فرآیند آبب ندی سازه های بتنی ، کنترل رفتار سازه ای و پیشگیری از بروز ترک های مختلف در مقاطع بتنی می باشد. واتراستاپ های PVC (واتر استاپ پی وی سی) از محصولاتی است که به وفور در امر آب بندی سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. واتراستاپ های پی وی سی (واتر استاپ pvc) از انعطاف پذیری بالا برخوردارند و قادرند متناسب با اندازه های سازه های بتنی تغییر شکل پیدا کنند. این محصول درصد ازدیاد طول، مقاومت کششی و سختی آن می باشد که باید متناسب با الزامات مندرج در استانداردها باشد. واتراستاپ پی وی سی آبادگران در محیط های قلیایی مختلف از پایداری لازم برخوردار است. این محصول دارای شکل های مختلفی مثل تخت، حفره دار کفی و دمبلی می باشد.

آنی گیر ABAPLUG

تماس بگیرید
یکی از پارامترهای مخرب که منجر به افزایش میزان آسیب پذیری بتن می گردد و انجام تهمیدات لازم برای جلوگیری از گسترش آن طی ترمیم و تقویت سازه های بتنی ضروری است، وجود ترک و درز در مقاطع بتنی می باشد که می تواند منجر به نفوذ آب یا سایر مایعات به بتن گردد. آنی گیر ABAPLUG از برند آبادگران محصولی است که به عنوان آب بند کننده ی فوری مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده بر پایه سیمان تولید شده است و برای انسداد درزها و ترک های موجود در بتن و پیشگیری از بروز هرگونه نشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این آنی گیر بدلیل اینکه دارای ضریب انبساطی برابر با ضریب انبساط بتن می باشد قادر است ویژگی آب بندی خود را طی عمر سازه های بتنی حفظ کند. این محصول دارای گیرش سریع و پایانی در مقابل انواع نشت ها می باشد. آنی گیر ABAPLUG بدلیل اینکه از  تکریبات شیمیایی به خصوصی تولید شده است واکنش هیدراسیون سیمان در اولین لحظات اختلاط با آب را تحریک می کند و همین مسئله منجر به بروز گیرش سریع و کنترل شده مخلوط به همراه حفظ خواص مکانیکی زودرس آن می شود. از جمله ویژگی های این محصول می توان به مقاومت فشاری، خمشی و چسبندگی بالا به همراه حفظ پایداری شیمیایی این محصول اشاره کرد. از این محصول عمدتا در درز و مجاری موجود در سازه های بتنی مثل تونل ها، سدها، مخازن، لوله ها و .... استفاده می گردد.

زودگیر بتن A.C.P-A

تماس بگیرید
این محصول نوعی افزودنی بتن با خاصیت زودگیری بتن از برند آبادگران است که برای تولید بتن هایی با کارایی چند گانه در زمان تولید بتن به آن اضافه می گردد. زودگیر بتن A.C.P-A با جذب آب و توقف نفوذ پذیری سبب افزایش سرعت گیرش بتن می شود. این محصول متشکل از میکروسیلیس، فوق روان کننده های پلیمری، مواد واترپروف، کاتالیزورها و فیلرهای پر کننده است.

زودگیر شاتکریت مایع ABAQUICK-AFL

تماس بگیرید
این محصول نوعی افزودنی برای افزایش سرعت واکنس آب و سیمان است که در عملیات شاتکریت مورد استفاده قرار می گیرد. این زودگیر بتن بین ۲ تا ۷ درصد وزن سیمان مورد استفاده قرار می گیرد. زودگیر بتن ABAQUICK بدلیل داشتن چسبندگی بالا میزان جداشدگی پس از اتمام بتن پاشی را به حداقل مقدار ممکن می رساند و میزان مقاومت اولیه بتن را افزایش می دهد. سهولت در مصرف و قابلیت اجرای آن در تمام جهات از ویژگی های مهم این محصول است.